contact header

Den Haag
De Haagse Hogeschool Johanna Westerdijkplein 75 2521 EN Den Haag Lokaal: Slinger 6.41 Telefoon: (070) 445 8 445

Zoetermeer
De Haagse Hogeschool Bleiswijkseweg 37A 2712 PB Zoetermeer Lokaal: DIF 2.89 Telefoon: (070) 445 7 220

Bestuur

Secretaris

secretaris@svsim.nl

Penningmeester

penningmeester@svsim.nl

Commissie Coördinator

commissie@svsim.nl

Coördinator Zoetermeer

coordinator.zm@svsim.nl

Locatie bestuur

Locatiebestuur Zoetermeer

zoetermeer@svsim.nl

Voorzitter Zoetermeer

voorzitter.zm@svsim.nl

Secretaris Zoetermeer

secretaris.zm@svsim.nl

Penningmeester Zoetermeer

penningmeester.zm@svsim.nl

Commissies

Acquisitie Commissie

acquisitie@svsim.nl

Activiteiten Commissie Den Haag

activiteiten.dh@svsim.nl

Activiteiten Commissie Zoetermeer

activiteiten.zm@svsim.nl

Communicatie Commissie

communicatie@svsim.nl

Onderwijs Commissie Den Haag

onderwijs.dh@svsim.nl

Onderwijs Commissie Zoetermeer

onderwijs.zm@svsim.nl

Lustrum Commissie

lustrum@svsim.nl

Commissie Zoetermeer

commissie.zm@svsim.nl

 

Taskforce

Taskforce Boekenservice

boekenservice@svsim.nl

Taskforce SIMposium

simposium@svsim.nl

Taskforce Studiereis

studiereis@svsim.nl

Taskforce Wintersport

wintersport@svsim.nl

Overig

Raad van Advies

rva@svsim.nl

Alumni zaken

alumni@svsim.nl

Lees meer over onze partners