contact header

Den Haag
De Haagse Hogeschool Johanna Westerdijkplein 75 2521 EN Den Haag Lokaal: Slinger 6.41 Telefoon: (070) 445 8 445 > Door Corona is er zelden iemand aanwezig op locatie om de telefoon op te nemen. 

Zoetermeer
De Haagse Hogeschool Bleiswijkseweg 37A 2712 PB Zoetermeer Lokaal: DIF 2.89 Telefoon: (070) 445 7 220 > Door Corona is er zelden iemand aanwezig op locatie om de telefoon op te nemen. 

Bestuur

Secretaris

secretaris@svsim.nl

Penningmeester

penningmeester@svsim.nl

Commissie Coördinator

commissie@svsim.nl

Coördinator Zoetermeer

coordinator.zm@svsim.nl

Locatie bestuur

Locatiebestuur Zoetermeer

zoetermeer@svsim.nl

Voorzitter Zoetermeer

voorzitter.zm@svsim.nl

Secretaris Zoetermeer

secretaris.zm@svsim.nl

Penningmeester Zoetermeer

penningmeester.zm@svsim.nl

Commissies

Activiteiten Commissie Den Haag

activiteiten.dh@svsim.nl

Communicatie Commissie

communicatie@svsim.nl

Onderwijs Commissie 

onderwijs.dh@svsim.nl

Lustrum Commissie

lustrum@svsim.nl

Commissie Zoetermeer

commissie.zm@svsim.nl

Taskforce

Taskforce Service

service@svsim.nl

Taskforce Studiereis

studiereis@svsim.nl

Taskforce Wintersport

wintersport@svsim.nl

RvA

Raad van Advies

rva@svsim.nl

Lees meer over onze partners

 

   SIM HU footer
 logohhs  bolcom  hoffelijk.png  logo JEM id3
betabit logo s WebinarGeekLogo logo valori